O konferencji

Drupal Camp Wrocław 2012 to pierwsza w Polsce konferencja organizowana dla społeczności CMS Drupal oraz osób zainteresowanych tym oprogramowaniem. Konferencja odbędzie się w dniach 28- 29 kwietnia 2012. Przez dwa dni (sobota i niedziela)  odbywać się będą wykłady i warsztaty prowadzone przez specjalistów w tej dziedzinie.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny!

Dlaczego Drupal Camp Wrocław?

Postanowiliśmy podjąć się organizacji tej konferencji z uwagi na coraz większą popularność CMS Drupal w Polsce, o czym świadczy fakt, że w 2011r wydawnictwo Helion wydało aż 6 książek poświęconych tylko CMS Drupal http://helion.pl/kategorie/webmasterstwo/drupal. Fakt ciągłego wzrostu społeczności programistów i użytkowników tego Open Sourc'owego CMS’a widać także po ilości nowo powstałych portali poświęconych wyłącznie CMS Drupal, serii spotkań społeczności, które miały miejsce w zeszłym roku w różnych częściach naszego kraju http://groups.drupal.org/poland, a także dużej ilości ofert o stworzenie aplikacji właśnie w tej technologii.

Do kogo jest skierowana?

Konferencje Drupal Camp są imprezami skierowanymi do społeczności w danym regionie i odbywały się cyklicznie prawie we wszystkich większych miastach w Europie zachodniej i środkowej oraz Stanach zjednoczonych. Są doskonałym miejscem na zapoznanie się z technologią i tworzącymi ją ludźmi.

Odbiorcami konferencji są w szczególności:

  • osoby  profesjonalnie zajmujących się systemem CMS Drupal
  • twórcy serwisów i aplikacji internetowych
  • pracownicy przedsiębiorstw z branży IT, chętni do wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych
  • wrocławskie środowisko akademickie - zarówno studenci jak i kadra naukowa uczelni wyższych
  • zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, osoby zainteresowane najnowszymi trendami w zakresie tworzenia serwisów internetowych oraz możliwością poznania potencjalnych pracodawców

Cel konferencji.

Celem naszego Campu jest wymiana doświadczeń miedzy specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami, jest to także doskonałe miejsce na promocje firm związanych z CMS Drupal. To świetne miejsce na pozyskanie nowych pracowników, pracodawców lub klientów. Aktywny udział w konferencji zapowiedziało wielu polskich specjalistów od Drupala.

Zostań w kontakcie.

Śledź nas na Twitterze i na Facebooku.
Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuje się z nami kontakt